Demo Image

FİTNESS HOCANIZ ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ Sizlere sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın kapılarını açıyor. Kişiye özel beslenme ve kişiye özel antrenman programlarıyla yeni bir hayata adım atmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Kişiye Özel Antrenörlük Değişime Hazırmısın
Türkiyenin En iyi uzaktan eğitim antrenörü - 2. Kademe Fitness ve Vücut Geliştirme Antrenörü-
Profesyonel Çalışmak İstiyorsan Bekliyoruz.
Fitness Uzaktan Eğitim İletişim için Tıkla
Mersin Spor Salonumuzun Sayfası için Tıkla
Youtube Kanalımıza Abone Olmak İçin Tıkla
Adres : Mersin Babil Mezitli Mado Yanı Dinamik Fitness Tel : 0324 359 84 83

LÜTFEN OKUYUNUZ UYARI Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi/spor vs tüm bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora ve antrenörlerinize danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

LÜTFEN OKUYUNUZ UYARI Sitemizde herhangi bir mal/hizmet satışı söz konusu değildir. Sitemiz tamamen kişilere tavsiye amaçlı bilgiler veren yardımcı olan bir sitedir. Herhangi bir kar amacı söz konusu değildir. Sitemizdeki antrenman beslenme supplement programları tamamen tavsiye niteliğinde olup parayla satın alınamaz.

NEDEN ÖZGÜR HOCA ?

Neden Özgür Mustafa Geldeç ?

1- www.fitnesshocaniz.com ‘ da ki yazıların %90 ı onundur. Kopyala – yapıştır değildir.
2- 2. kademe vücut geliştirme ve fitness antrenörü
3- Bilgilerini makalelere döken aynı zamanda uygulamada da, (sıfır) olan vücudunu 4 senede hiçbir hocadan yardım almayarak çok iyi yerlere getiren türkiye derecesi olan bir hoca.
4- 6 senedir işlettiği spor salonunda yüzlerce öğrencisi olan ve bu öğrencilerininde vücutlarını en iyi yerlere getiren bir hoca.
5- Dopinge son derece karşı olup bununla alakalı vücut geliştirme camiasında makaleleri ve videolarıyla dikkat çeken bir hoca.
6- Öğrencilerini natural şekilde hazırlayıp yarışmalara sokan ve türkiye şampiyonu – 6.sı-7.si-16.sı dereceler aldıran bir hoca.
7- Uzaktan eğitimi (YARDIMLAŞMAYI) türkiyede ilk başlatan hoca ve bununla beraber yurtiçi ve yurtdışında en çok öğrencisi olan hocalardan.

KISACASI ► ÖZGÜR MUSTAFA GELDEÇ = DEĞİŞİM DEMEKTİR !

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.